Αποτελέσματα 2016

Success is our only option!

Είμαστε επιτυχημένοι γιατί είμαστε αποφασισμένοι για αυτό!

Για άλλη μία χρονιά η, παρά ένα μαθητή, 100% επιτυχία του κέντρου μας, σε όλες τις γλώσσες και όλα τα επίπεδα, ανταμείβει τους κόπους όλων μας! Φέτος, όπως και πέρσι, συναντήσαμε το φαινόμενο πολλοί μαθητές μας να επιτεύξουν βαθμολόγηση μεγαλύτερη από αυτήν του επιπέδου και της τάξης τους!
Με ενθουσιασμό ευχόμαστε θερμά συγχαρητήρια!

Αγγλικά

CAMBRIDGE CPE C2 PROFICIENCY   100% Επιτυχία

  1. ριανταφυλλόπουλος Άγγελος Β
  2. Χαρτά Νικολέτα C

MICHIGAN ECPE C1 PROFICIENCY    92% Επιτυχία

Πέρασαν οι 11 από τους 12 μαθητές με ένα μόνο χρόνο προετοιμασίας!

  1. Αποστολόπουλος Λευτέρης
  2. Βενάρδος Δημήτρης
  3. Καπόγλης Παναγιώτης
  4. Καραστάθης Γιώργος
  5. Μάντζαρης Βασίλης
  6. Μαστόρου Άννα
  7. Μιχαλιτσιάνος Χάρης
  8. Μοίρας Παναγιώτης
  9. Παλληκαράς Κωνσταντίνος
  10. Πετράκη Δάφνη
  11. Χαρμπή Κέλυ

CAMBRIDGE FCE B2 LOWER   100% Επιτυχία

  1. Καπόγλη Καλλιόπη
  2. Κουκουρέμπας Χρήστος
  3. Λέντζας Νικόλαος
  4. Σιούτας Νικόλαος
  5. Σκόνδρας-Μέξης Θοδωρής

MICHIGAN ECCE B2   100% Επιτυχία

  1. Νικολάου Νεφέλη
  2. Σαραντάρης Δημήτριος
  3. Τσαμπής Γιώργος
  4. Φαμελίτης Στέλιος

MICHIGAN TOEIC  Β2    100% Επιτυχία

  1. Καπόγλη Καλλιόπη
  2. Λέντζας Νικόλας
  3. Καραβίτη Έλενα
  4. Λάμπρου Έλενα
  5. Σιούτας Νικόλας
  6. Σκόνδρας Θοδωρής
  7. Λέκκα Αθηνά
  8. Πεκίνη Χριστίνα

MICHIGAN BCCE  B1   100% Επιτυχία

  1. Γαλίτης Στράτος
  2. Μαρμαρινού Γιωργία
  3. Μαρμαρινός Αντώνης
  4. Μιχαηλίδης Μιχάλης
  5. Ξερακιά Αθηνά

CAMBRIDGE KET  A2   100% Επιτυχία

  1. Βάος Γιώργος - Pass with Distinction (Level B1)
  2. Γέμελου Τατιάννα - Pass with Distinction (Level B1)
  3. Δήμοβιτς Άγγελος - Pass with Distinction (Level B1)
  4. Δραγάτη Σοφιάννα - Pass (Level A2)
  5. Λίτσας Λουκάς - Pass (Level A2)
  6. Μάχλης Νικόλας - Pass with Distinction (Level B1)
  7. Μιχαηλίδης Άγγελος - Pass with Distinction (Level B1)
  8. Μπουνάτσου Μάρα - Pass with Merit (Level A2)
  9. Μπρέγκου Ιωάννα - Pass with Distinction (Level B1)
  10. Τσουμάκης Γιώργος - Pass with Merit (Level A2)

CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS

  1. Γόγολας Αναστάσης
  2. Κοντός Γιώργος
  3. Κουκουρέμπας Μιχάλης
  4. Κυριακούδης Αλέξανδρος
  5. Σοφρωνιάδη Μαριντίνα
  6. Τσοχατζή Δήμητρα
  7. Νικολάκη Μάρθα
  8. Φιλίππου Γιώργος
  9. Χαλδαιάκη Ευαγγελία

Γαλλικά

DELF Α2 100% Επιτυχία

  1. Δήμοβιτς Άγγελος
  2. Θέου Νάγια
  3. Λιονάκη Ελένη
  4. Τσότσολου Ευαγγελία

DELF Α1 PRIM 100% Επιτυχία

  1. Χαλδαιάκη Ευαγγελία
  2. Κομματίδου Γιάννα

Κινέζικα

  1. Χρήστου Βαγγέλης: 185/200
  2. Χαλδαιακη Ευαγγελία: 175/200